فرمانده سپاه بقیه ا...(عج)
سیزدهمین یادواره16 شهید روستای کوشک بیدک برگزار می شود
سرهنگ دوم پاسدار مجید علیپور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه حضرت بقیه الله(عج)شیراز در گفتگو با خبرنگاران بیان نمود: همزمان با ایام ا...دهه مبارک فجر در جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی یادواره 16شهید سرافراز روستای کوشک بیدک شیراز برگزا خواهد شد.
وی افزود: این مراسم فردا دوشنبه مورخ15/11/1397از ساعت14:30با سخنرانی سردار بوعلی جانشین فرماندهی سپاه فجر فارس و مداحی مداح اهل بیت(ع)حاج مهدی سلحشور در حسینیه ثارا...(ع)روستای کوشک بیدک برگزار خواهد شد.
 وی با توجه به این که شهدا متعلق به همه مردم ایران هستند افزود: همه باید قدر شهدا را بدانیم و با افتخار و حاجت در یادواره های شهدا  شرکت نمائیم چرا که شهید فقط یک کلمه نیست شهید یک تاریخ است که  تماهی وجود خود را در راه اسلام و قرآن فدا نموده است.
فرمانده سپاه بقیه ا...(عج)در پایان از عموم مردم خداجو خصوصا خانواده معظم شهدا جانبازان و ایثارگران جهت حضور در یادواره 16شهید سرافراز کوشک بیدک دعوت به عمل آورد.
روستای کوشک بیدک  در 35 کیلومتری شرق شیراز واقع شده و دارای 4200نفر جمعیت که در دوران دفاع مقدس با تقدیم16شهید و 73جانباز و ایثارگر سهم بخصوصی در دفاع مقدس ایفاء نموده است.