آخرین اخبار
گزارش
عرضه کتب پایگاه شهدای مربی شیراز در نمایشگاه کتاب
پایگاه شهدای مربی حوزه ۵ امام باقر علیه السلام:
boletعرضه کتب پایگاه شهدای مربی شیراز در نمایشگاه کتاب
وعده دیدار ما ، نهم دیماه1395
توسط واحد فرهنگی حوزه5بسیج امام باقر(ع) انجام شد :
boletوعده دیدار ما ، نهم دیماه1395
مسابقات فوتسال بین پایگاهی
توسط بسیجیان حوزه 5 بسیج امام باقر(ع) انجام شد:
boletمسابقات فوتسال بین پایگاهی
کد خبر: ۱۲۱۰۷۰
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۱
فرمانده سپاه بقیه ا...(عج)شیراز
فرمانده سپاه بقیه ا...(عج)شیراز خبر داد: مسابقات انتخابی المپیاد استعدادهای برتر کونگ فو در شیراز برگزار می شود
سرهنگ دوم پاسدار مجید علی پور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بقیه الله(عج)شیرازدر جمع خبرنگاران بیان نمود:مسابقات انتخابی المپیاد استعدادهای برتر کونگ فو در شیراز به همت همت هیئت کونگ فو استان فارس  و با همکاری سپاه ناحیه بقیه ا...(عج) شیراز برگزار خواهد شد..
وی افزود: این مسابقات در دو بخش آماتور و حرفه ای در دو رده سنی نوجوانان و نونهالان جهت شناخت افراد برتر در فرهنگ سرای لاله شیراز واقع در بلوار دالرحمه سالن پایداری برگزار خواهد شد.
فرمانده سپاه بقیه ا...(عج) شیراز تصریح داشت: با برنامه ریزی های انجام شده توسط هیئت کونگ فو استان از همه شهرستان ها جهت شرکت در این دوره از مسابقات دعوت به عمل آمده است که مراسم وزن کشی روز پنج شنبه 23خردادماه در مجموعه ورزشی شهید دستغیب دروازه کازرون و مسابقات روز جمعه 24خردادماه در فرهنگ سرای لاله شیراز برگزار خواهد شد.
.
وی خاطر نشان کرد:هزینه شرکت در مسابقات برای ورزشکاران در شهر شیراز هر نفر 50هزار تومان و برای شرکت کنندگان که از شهرستان ها حضور پیدا می کنند هرنفر 30هزار تومان توسط هیئت کونگ فو استان  فارس تعیین شده است.
در پایان یادآور می شود:افراد برتر در این دوره از مسابقات علاوه بر دریافت حکم و مدال قهرمانی به مسابقات انتخابی قهرمانی کشور در سال جاری از طرف هیئت کونگ فو استان فارس اعزام خواهند شد.
نام:
ایمیل:
* نظر: