آخرین اخبار
گزارش
عرضه کتب پایگاه شهدای مربی شیراز در نمایشگاه کتاب
پایگاه شهدای مربی حوزه ۵ امام باقر علیه السلام:
boletعرضه کتب پایگاه شهدای مربی شیراز در نمایشگاه کتاب
وعده دیدار ما ، نهم دیماه1395
توسط واحد فرهنگی حوزه5بسیج امام باقر(ع) انجام شد :
boletوعده دیدار ما ، نهم دیماه1395
مسابقات فوتسال بین پایگاهی
توسط بسیجیان حوزه 5 بسیج امام باقر(ع) انجام شد:
boletمسابقات فوتسال بین پایگاهی
کد خبر: ۱۱۹۴۶۷
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۸
فرمانده سپاه بقیه ا...(عج)
فرمانده سپاه بقیه ا...(عج) شیراز خبر داد: دوازدهمین یادواره16 شهید روستای کوشک بیدک برگزار می شود
سرهنگ دوم پاسدار مجید علیپور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه حضرت بقیه الله(عج)شیراز در گفتگو با خبرنگاران بیان نمود: همزمان با ایام ا...دهه مبارک فجر در جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی یادواره 16شهید سرافراز روستای کوشک بیدک شیراز برگزا خواهد شد.
وی افزود: این مراسم فردا دوشنبه مورخ15/11/1397از ساعت14:30با سخنرانی سردار بوعلی جانشین فرماندهی سپاه فجر فارس و مداحی مداح اهل بیت(ع)حاج مهدی سلحشور در حسینیه ثارا...(ع)روستای کوشک بیدک برگزار خواهد شد.
 وی با توجه به این که شهدا متعلق به همه مردم ایران هستند افزود: همه باید قدر شهدا را بدانیم و با افتخار و حاجت در یادواره های شهدا  شرکت نمائیم چرا که شهید فقط یک کلمه نیست شهید یک تاریخ است که  تماهی وجود خود را در راه اسلام و قرآن فدا نموده است.
فرمانده سپاه بقیه ا...(عج)در پایان از عموم مردم خداجو خصوصا خانواده معظم شهدا جانبازان و ایثارگران جهت حضور در یادواره 16شهید سرافراز کوشک بیدک دعوت به عمل آورد.
روستای کوشک بیدک  در 35 کیلومتری شرق شیراز واقع شده و دارای 4200نفر جمعیت که در دوران دفاع مقدس با تقدیم16شهید و 73جانباز و ایثارگر سهم بخصوصی در دفاع مقدس ایفاء نموده است.
نام:
ایمیل:
* نظر: